Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie| Kontakt | pomocwyszkow@wp.pl
-
PCPR PCPR
-
 BIP PCPR Wyszków
   arrow  PCPR Wyszków

-

Projekt systemowy PCPR Wyszków
-
-
-
-
Wyszukiwarka
 
 
bip2.jpg
Zapraszamy na cykl spotkań edukacyjno-informacyjnych PDF Drukuj Email
06.05.2015.

Fundacja RAZEM zaprasza rodziny z tereny gminy Wyszków, które dotyka problem alkoholowy lub są zagrożone wykluczeniem społecznym na cykl spotkań edukacyjno-informacyjnych.


 
I Amatorski Turniej Tenisa Stołowego Osób z Niepełnosprawnościami PDF Drukuj Email
23.02.2015.

ZAPROSZENIE

PSOUU Koło w Wyszkowie Warsztaty Terapii Zajęciowej, POKiS oraz I Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Wyszkowie zapraszają na I Amatorski Turniej Tenisa Stołowego Osób z Niepełnosprawnością pod patronatem Starosty Powiatu Wyszkowskiego.

Turniej odbędzie się 16 kwietnia 2015 r. w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Wyszkowie, ul. 11 Listopada 1 o godz. 10.00.

Więcej informacji i Regulamin turnieju


 
Rekrutacja na stanowisko STARSZY REFERENT DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH PDF Drukuj Email
22.01.2015.

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie ogłasza rekrutację na stanowisko STARSZY REFERENT DS. OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH.


 
Rozeznanie rynku - nabór Coach kariery PDF Drukuj Email
22.12.2014.

Dotyczy: nabór na stanowisko Coach kariery


 
Paczki świąteczne PDF Drukuj Email
22.12.2014.

Wszyscy wokół przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia. Witryny sklepów zalane są mnóstwem świątecznych ozdób, kolorowych światełek, które migocząc przyciągają wzrok. Widać już pierwsze stoiska z choinkami, które będą pachnieć po przyniesieniu do naszych domów. Jest nadzieja na prezenty. Czekamy na Mikołaja.

W tym roku w rolę Świętego Mikołaja, dla podopiecznych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie wcielili się członkowie Społeczności Stowarzyszenia MONAR Ośrodek Leczenia Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Wyszkowie.

W dniu 17 grudnia 2014 r. za sprawą ludzi o dobrych sercach, czuliśmy się tak jak w Święta. Członkowie Stowarzyszenia MONAR Ośrodek Leczenia Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Wyszkowie rozdali przygotowane przez siebie paczki świąteczne z produktami spożywczymi.

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie podziękowała darczyńcom i złożyła życzenia świąteczne. Do podziękowań dołączyły się obdarowane rodziny.

W związku ze wsparciem ze strony Państwa dla rodzin potrzebujących pomocy, dziękujemy Społeczności Stowarzyszenia MONAR Ośrodek Leczenia Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Wyszkowie za poświęcenie szczególnej uwagi i troski rodzinom potrzebującym.

Dziękujemy Społeczności Stowarzyszenia za zaangażowanie i przygotowanie paczek świątecznych, które ubogacą Święta Bożego Narodzenia rodzinom potrzebującym wsparcia.

Szczerze dziękujemy za okazaną przez Społeczność Stowarzyszenia MONAR życzliwość i przyjazną dłoń, która wsparła naszą pracę podejmowaną dla dobra dzieci i rodzin.

Dziękujemy Państwu za dobre serce, które otwiera się na osoby potrzebujące pomocy, za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra i za bezinteresowność.

Życzymy Społeczności Stowarzyszenia MONAR Ośrodek Leczenia Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Wyszkowie radości, szczęścia i spełnienia marzeń.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

 

Galeria


 
Dzień Pracownika Socjalnego 2014 PDF Drukuj Email
18.12.2014.

W dniu 21.11.2014 r., obchody Dnia Pracownika Socjalnego w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie zaszczycił swoją obecnością Pan Bogdan Pągowski Starosta Powiatu Wyszkowskiego. Podczas spotkania Pan Starosta złożył życzenia pracownikom pomocy społecznej. Pan Starosta serdecznie podziękował Pani Krystynie Kurowskiej Dyrektor PCPR w Wyszkowie, wszystkim pracownikom PCPR oraz goszcząm na spotkaniu Pani Alicji Zapolskiej Dyrektor Pacówki Opekuńczo-Wychowawczej w Dębinkach i Pani Danucie Ziomek Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Brańszczyku za trud pracy socjalnej. Spotkanie zakończył poczęstunek.

 

Galeria


 

 
UWAGA! PDF Drukuj Email
04.11.2014.

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Nr 1/2014 Dyrektora PCPR w Wyszkowie dzień 10 listopada 2014 r. jest w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie dniem wolnym od pracy.

Zarządzenie NR 1/2014 Dyrektora PCPR


 
Spotkanie szkoleniowe rodzin zastępczych PDF Drukuj Email
31.10.2014.

W dniu 24.10.2014 r. odbyło się spotkanie szkoleniowe zorganizowane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie.

Na spotkanie zaproszone zostały rodziny zastępcze wszystkich typów funkcjonujące na terenie Powiatu Wyszkowskiego. Spotkanie zorganizowano w związku z opublikowaniem ustawy z dnia 25 lipca 2014 r. o zmianie ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. 2014 r, poz. 1188).

Program spotkania szkoleniowego obejmował przedstawienie następujących kwestii:

  1. Aspekty prawne związane z opublikowaniem ustawy z dnia 25 lipca 2014 r. o zmianie ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej oraz niektórych innych ustaw
  2. Analiza nowych zadań organizatora rodzinnej pieczy zastępczej w świetle ostatnich przepisów dotyczących pieczy zastępczej
  3. Omówienie zasad przyznawania świadczeń dla rodzin zastępczych w związku z wprowadzeniem zapisów ustawy o zmianie ustawy o wspieraniu rodziny i systemu pieczy zastępczej.
  4. Sprawy różne

Po omówieniu kluczowych kwestii związanych z opublikowaniem ustawy z dnia 25 lipca 2014 r. o zmianie ustawy o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej oraz niektórych innych ustaw, uczestnikom spotkania przedstawiono propozycje udziału w działaniach związanych z pracami Stowarzyszenia MONAR Ośrodek Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Wyszkowie. Przedstawicielka Stowarzyszenia omówiła ofertę współpracy skierowaną do rozpropagowania w rodzinach biologicznych dzieci umieszczonych w rodzinach zastępczych, w których powodem umieszczenia w środowisku poza rodzinnym był między innymi kryzys spowodowany nadużywaniem alkoholu, przemocą domową. Rodzinom zastępczym uczestniczącym w spotkaniu szkoleniowym przedstawiona została również propozycja udziału w pracach zespołu założycielskiego na rzecz utworzenia w Wyszkowie stowarzyszenia, którego misją będzie pomoc kobietom i matkom w trudnych sytuacjach życiowych. Spotkanie zakończyło się rozmowami integracyjnymi wszystkich uczestników spotkania szkoleniowego.

 

Galeria


 
Ogłoszenie o rekrutacji na stanowisko: Kierowca PDF Drukuj Email
23.10.2014.

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie ogłasza rekrutację na stanowisko: Kierowca


 
Konkurs ofert na stanowisko Psycholog PDF Drukuj Email
08.10.2014.

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie konkurs ofert na stanowisko: Psycholog w zakresie wystawienia opinii psychologicznych o posiadaniu predyspozycji i motywacji do pełnienia funkcji rodziny zastępczej


 
Ogłoszenie o zamiarze wynajęcia nieruchomości z przeznaczeniem na placówkę opiekuńczo-wychowawczą PDF Drukuj Email
26.08.2014.

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 25 - 36 z 284
-

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

ul. I Armii Wojska Polskiego 82A | 07-200 Wyszków | tel. 29 7428522
© 2005 - 2014 PCPR Wyszków