Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie| Kontakt | pomocwyszkow@wp.pl
-
PCPR PCPR
-
 BIP PCPR Wyszków
   arrow  Aktualności archiwalne arrow Aktualności archiwalne arrow Wynik naboru na stanowisko doradca zawodowy - III edycja projektu "W aktywności siła"

-

Projekt systemowy PCPR Wyszków
-
-
-
-
Wyszukiwarka
 
 
bip2.jpg
 


UWAGA!

Aktualna strona PCPR w Wyszkowie znajduje się pod adresem:

www.pcpr-wyszkow.pl

 

 Wynik naboru na stanowisko doradca zawodowy - III edycja projektu "W aktywności siła" PDF Drukuj Email
01.03.2010.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie informuje, że w wyniku zakończonej procedury naboru na stanowisko Doradca zawodowy została wybrana

 Pani Justyna Wóltańska, zamieszkała Wyszków

Uzasadnienie dokonanego wyboru

Pani Justyna Wóltańska była kandydatką spełniającą wymogi formalne umieszczone w ogłoszeniu o naborze i została zakwalifikowana do postępowania sprawdzającego w formie rozmowy kwalifikacyjnej, którą przeprowadzono w dniu 3 lutego 2010 roku. Celem rozmowy kwalifikacyjnej było sprawdzenie wiedzy i umiejętności niezbędnej do wykonywania pracy na wskazanym stanowisku, jak również weryfikacja informacji zawartych w aplikacji.

W trakcie rozmowy Pani Justyna Wóltańska wykazała się bardzo dobrą znajomością zagadnień z zakresu aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych i niepełnosprawnych, znajomością przepisów prawnych osób niepełnosprawnych i pracodawców.

Ponadto zwrócono uwagę na cechy osobowościowe Pani Justyny Wóltańskiej, które są pożądane w bezpośrednich kontaktach z beneficjentami projektu.


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
-

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

ul. I Armii Wojska Polskiego 82A | 07-200 Wyszków | tel. 29 7428522
© 2005 - 2014 PCPR Wyszków