Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie| Kontakt | pomocwyszkow@wp.pl
-
PCPR PCPR
-
 BIP PCPR Wyszków
   arrow  Aktualności archiwalne arrow Aktualności archiwalne arrow Mikołajki 2011

-

Projekt systemowy PCPR Wyszków
-
-
-
-
Wyszukiwarka
 
 
bip2.jpg
 


UWAGA!

Aktualna strona PCPR w Wyszkowie znajduje się pod adresem:

www.pcpr-wyszkow.pl

 

 Mikołajki 2011 PDF Drukuj Email
09.12.2011.

W dniu 06.12.2011 r. rodziny zastępcze funkcjonujące na terenie powiatu wyszkowskiego i wychowywane w nich dzieci oraz dzieci biorące udział w zajęciach prowadzonych przez Świetlicę Socjoterapeutyczną w Wyszkowie uczestniczyły w imprezie Mikołajkowej.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie i Świetlica Socjoterapeutyczna skorzystały z zaproszenia Właściciela Klubu ODYSEY i Grupy RW Radia Wyszków do świętowania urodzin Mikołaja. W sumie bawiło się ponad 100 osób. Wnętrza na uroczystość ozdobione zostały balonami, serpentyną, na stołach królowały słodycze, napoje, oprawę muzyczną zapewnił Właściciel klubu. Zaproszonych gości odwiedził Św. Mikołaj. Każde dziecko uczestniczące w uroczystości obdarowane zostało przez Mikołaja słodkościami i prezentami. Dzieci miały okazję do zatańczenia z Mikołajem i zrobienia z Nim zdjęcia. Podczas imprezy odważni mieli malowane twarze. Uroczyste Mikołajki zakończyły się wspólnym zdjęciem wszystkich uczestników uroczystości. Dzieci wyszły z imprezy z balonami, słodyczami i prezentami w świątecznych nastrojach.

Dziękujemy Panu Marcinowi Tomaszewskiemu z Klubu Odysey, Panu Markowi Szeszko z RW Radio Wyszków, Pani Natalii Durce z La Moncheri, Grupie RW Radia Wyszków (Marek Szeszko, Paulina Michalik, Natalia Durka, Paweł Szklarski oraz Bartłomiej Durka), Panu Pawłowi Szklarskiemu (Radiowy Mikołaj), Pani Paulinie Michalik oraz Klubowiczom (Bożena Rozwadowska, Joanna Wysocka, Mateusz Macioszczyk,  Matylda Maliszewska, Ania Nowicka oraz Ewa Durka) za zaproszenie, przygotowanie Mikołajek i spontaniczne zaangażowanie.

Sponsorzy:

odysey.jpg
 
lamoncheri.png
 
vertige.jpg

Dziękujemy!

           

Galeria


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
-

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

ul. I Armii Wojska Polskiego 82A | 07-200 Wyszków | tel. 29 7428522
© 2005 - 2014 PCPR Wyszków