Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie| Kontakt | pomocwyszkow@wp.pl
-
PCPR PCPR
-
 BIP PCPR Wyszków
   arrow  Aktualności archiwalne arrow Aktualności archiwalne arrow Ekipa tv w PCPR

-

Projekt systemowy PCPR Wyszków
-
-
-
-
Wyszukiwarka
 
 
bip2.jpg
 


UWAGA!

Aktualna strona PCPR w Wyszkowie znajduje się pod adresem:

www.pcpr-wyszkow.pl

 

 Ekipa tv w PCPR PDF Drukuj Email
10.09.2013.

W dniu 3 września 2013 roku w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie przebywała ekipa tv realizująca dwa reportaże telewizyjne na zlecenie Mazowieckiego Centrum Polityki Społecznej w ramach projektu systemowego pt. „Razem dla Mazowsza - Edukacja w Działaniu" - Priorytet VII. Poddziałanie 7.1.3. MCPS kontynuuje cykl działań pozwalających na wypracowanie nowoczesnych metod prowadzenia integracji środowisk lokalnych wokół wybranych problemów społecznych na rzecz rozwoju przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu, w tym przede wszystkim budowaniu systemu wsparcia dla dziecka i rodziny.

W 2011 roku przedstawiciele PCPR w Wyszkowie, ośrodów pomocy społecznej, sądu, policji oraz innych instytucji i organizacji z terenu powiatu wyszkowskiego brali udział w działaniach (szkoleniach, seminariach) MCPS wspierających budowanie partnerstw lokalnych.

W 2013 roku kolejnym działaniem w ramach projektu MCPS pt. „Razem dla Mazowsza - Edukacja w Działaniu" jest realizacja dwóch reportaży przeznaczonych do emisji w telewizji i Internecie, których celem jest wzrost świadomości społeczności lokalnych z zakresu stosowania form aktywnej integracji i przeciwdziałania wykluczeniu społecznemu, a także w celu zmiany postrzegania instytucji pomocy społecznej przez społeczeństwo.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie zostało zaproszone do udziału w:

  • reportażu realizowanym w ramach kampanii promocyjno-informacyjnej projektu pt. „Dziecko i rodzina w aktywnej integracji. Rola pracownika socjalnego, asystenta rodziny i koordynatora pieczy zastępczej w przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu",
  • reportażu pt. „ABC aktywnego pomagania", który będzie przedstawiał aktywną integrację w działaniach lokalnych realizowanych w powiecie wyszkowskim w formach partnerskich.

W ramach realizacji zdjęć w PCPR w Wyszkowie ekipa tv nagrała wypowiedzi Pani Dyrektor Krystyny Kurowskiej, Pani Jolanty Dyl-Maćkowskiej Kierownik Zespołu ds. rodzinnej pieczy zastępczej, Pani Bożeny Kuleszy Koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej oraz beneficjentów korzystających z różnych form wsparcia Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie.

  


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
-

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

ul. I Armii Wojska Polskiego 82A | 07-200 Wyszków | tel. 29 7428522
© 2005 - 2014 PCPR Wyszków