Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie| Kontakt | pomocwyszkow@wp.pl
-
PCPR PCPR
-
 BIP PCPR Wyszków
   arrow  Aktualności archiwalne arrow Aktualności archiwalne arrow Paczki świąteczne

-

Projekt systemowy PCPR Wyszków
-
-
-
-
Wyszukiwarka
 
 
bip2.jpg
 


UWAGA!

Aktualna strona PCPR w Wyszkowie znajduje się pod adresem:

www.pcpr-wyszkow.pl

 

 Paczki świąteczne PDF Drukuj Email
22.12.2014.

Wszyscy wokół przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia. Witryny sklepów zalane są mnóstwem świątecznych ozdób, kolorowych światełek, które migocząc przyciągają wzrok. Widać już pierwsze stoiska z choinkami, które będą pachnieć po przyniesieniu do naszych domów. Jest nadzieja na prezenty. Czekamy na Mikołaja.

W tym roku w rolę Świętego Mikołaja, dla podopiecznych Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie wcielili się członkowie Społeczności Stowarzyszenia MONAR Ośrodek Leczenia Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Wyszkowie.

W dniu 17 grudnia 2014 r. za sprawą ludzi o dobrych sercach, czuliśmy się tak jak w Święta. Członkowie Stowarzyszenia MONAR Ośrodek Leczenia Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Wyszkowie rozdali przygotowane przez siebie paczki świąteczne z produktami spożywczymi.

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wyszkowie podziękowała darczyńcom i złożyła życzenia świąteczne. Do podziękowań dołączyły się obdarowane rodziny.

W związku ze wsparciem ze strony Państwa dla rodzin potrzebujących pomocy, dziękujemy Społeczności Stowarzyszenia MONAR Ośrodek Leczenia Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Wyszkowie za poświęcenie szczególnej uwagi i troski rodzinom potrzebującym.

Dziękujemy Społeczności Stowarzyszenia za zaangażowanie i przygotowanie paczek świątecznych, które ubogacą Święta Bożego Narodzenia rodzinom potrzebującym wsparcia.

Szczerze dziękujemy za okazaną przez Społeczność Stowarzyszenia MONAR życzliwość i przyjazną dłoń, która wsparła naszą pracę podejmowaną dla dobra dzieci i rodzin.

Dziękujemy Państwu za dobre serce, które otwiera się na osoby potrzebujące pomocy, za wrażliwą duszę, która przynagla do czynienia dobra i za bezinteresowność.

Życzymy Społeczności Stowarzyszenia MONAR Ośrodek Leczenia Terapii i Rehabilitacji Uzależnień w Wyszkowie radości, szczęścia i spełnienia marzeń.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

 

Galeria


 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
-

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie

ul. I Armii Wojska Polskiego 82A | 07-200 Wyszków | tel. 29 7428522
© 2005 - 2014 PCPR Wyszków